poniedziałek, 26 marca 2012

12, Wiosenne przesilenie....

Witeczka wszystkim. Dzisiaj poniedzielnik i zaczynamy wszystko od nowa.  Pogoda pikna, słoneczko od rana świeci , chociaż troszkę z rana chłodem zawiało. Zmiana czasu zaliczona, nie było żadnej humorystycznej scenki ale za to pewna znana gazeta z programem umieściła takową informację dotyczącej zmiany czasu:
Ciekawa jestem ileż to osób oni wprowadzili w błąd., bo wskazówki trzeba było dać do przodu a nie wstecz :D

Moja Madame Wiosenna zaczyna się powoli odsłaniać, jak widać już prawie połowa główki widoczna. Użyłam innych mulinek niż w schemacie trzeba było. To znaczy tych co miałam w swoich zbiorach. Efekt jest znacznie inny niż w oryginale ale aby uwidocznić niektóre elementy szczególne , użyję koralików, bądź jakiejś odznaczającej się nici.
Powoli ale do przodu idzie. 
Pogoda taka pikna , że jak rano dzieciaczki prowadzę do przedszkola to się do domu nie chce wracać. Po za tym po łikendzie mieszkanie wygląda jak po przejściu tornada.... efekt tego że wszyscy byli w domku..... Ale nie ma tego co by na dobre nie wyszło. Spędziliśmy z całą rodzinka aktywnie te dwa dni. Graliśmy w piłkę, jeździliśmy na rowerkach i hulajnogach. 

Ruch to zdrowie. Tylko te zakwasy nazajutrz eh  
A tak moje chłopaki przywitały wiosnę w przedszkolu, przysłowiową marzannę, zamiast utopić to 
 na krzaki rzucali . Każdy sposób jest dobry..... byle by skuteczny.Dziękuję za miluśne komentarze. Jak nic napędzają do działania.... Jesteście moją siłą motywacyjną.


" Dziękuj każdego dnia za to co otrzymujesz za wszystkie dobre rzeczy i chwilę, które Ci się w życiu przytrafiają za małe i duże, a zobaczysz ze będzie ich przybywać więcej, spróbuj, zaryzykuj przecież nie masz nic do stracenia, a możesz zyskać więcej niż myślisz. " 
NN

2 komentarze:

  1. Piekan Pani Wiosna:):) weekendzik widze super aktywnie spedzony i udany:):)
    Pozdrawiam niebiesko-wiosennie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. U mnie też jak po tornadzie, ha,ha W sobotę byłam cały dzień na działce,gdzie po robocie, u sąsiada nastąpiła oficjalna degustacja wina działkowego...Czyli jak widzisz również aktywnie, tylko inaczej! Ale! Na świeżym powietrzu i owszem! Niedziela dniem wypoczynku! Na wychodnym!Pozdrawiam! aga

    OdpowiedzUsuń

Nigdy się nie poddawaj!! Choćby brakowało Ci już sił. Nigdy! Bo pamiętaj... gdzieś tam daleko czeka na Ciebie szczęście o które warto było powalczyć....

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...