sobota, 18 lutego 2012

04. Aniołki, jajeczka i bobaski

Heloł :]
Witajcie. Ostatnie dwa dni były bardzo pracowite. po pierwsze odkryłam tajemnicę komplikacji w  wpisywaniu komentarzy. Oczywiście zależy to od przeglądarki. Trzeba w kilku spróbować aż w końcu trafisz na właściwą. Za trzecim razem się udało. Po drugie , wzięłam udział w wymianie wielkanocnych pocztówek, oczywiście haftowanych. To jest pierwszy mój udział w takiej zabawie. I tak mnie to wzięło że od wczoraj  hefcę sobie jajeczka :] Do projektu są potrzebne dwie pocztówki. Na razie jest to taka forma , co dalej z tym pocznę to zobaczycie w późniejszym terminie.

 Skończyłam jedno to zaczęłam drugie :


A jak dobrze pójdzie to drugie skończę i dzisiaj. Pozostały jeszcze kontury. Po za tym mam pomysł co zrobić z owym moim tworem :
                                                   Bobaski są urocze i bardzo kolorowe.


                                    Miluśno się je tworzyło, a teraz patrzę na nie z uśmiechem na twarzy.


Posiadam kawałek niebieskiego , milusińskiego materiału. Więc stworzę dla mojego najmłodszego potomka: poduszkę wałek. Z okazji tego że owe dzieciątko akurat dzisiaj jest z nami od pół roczku i jest w posiadaniu         ( akurat dzisiaj !!!! )      pierwszego zębolka.  Duma mnie rozpiera :]  
Mam taki zapał twórczy że nawet zdążyła skończyć mojego UFOka. 
Tak na obecną chwilę prezentują się oba aniołki.Teraz tylko ramka i na ścianę do dziecięcego pokoju. Podwójna siła stróżów anielskich na troje diabełków. Pomoc niebiańskich duszek jest bardzo mile widziane. 
Jak widać większość moich prac jest tworzona z myślą o moich potomkach.  Pokoik mają w stylu pirackim. Statki, skarby różne , palmy z kokosami. W najbliższym czasie przejdę etap dalej i zacznę ozdabiać kuchnię, chociaż mało w niej czasu spędzam, bo gotowanie nie za bardzo mi leży. Wolę przebywać z igłą i nitką niźli z nożem i gąbką :] .  
         Dziękuję za miłe komentarze, jestem z nich bardzo dumna. Dają mi nieziemską motywację.                                                  "      Najlepszy czas na działanie jest teraz!      "
                                                                        Mark Fisher


4 komentarze:

  1. Pracuś z Ciebie! Bobaski sa niesamowicie urocze, zerknę jak to pomysł masz dla nich!

    OdpowiedzUsuń
  2. No wreszcie aniołki w całości :) A bobaski wyszły świetnie, fajnie dobrałaś kolorki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. sliczne hafciki, bobaski powalaja takie sa urocze. ja tez jestem nowa w blogowym swiatku i zapraszam do mnie - http://lawendowakrainarobotek.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Nigdy się nie poddawaj!! Choćby brakowało Ci już sił. Nigdy! Bo pamiętaj... gdzieś tam daleko czeka na Ciebie szczęście o które warto było powalczyć....

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...