środa, 15 lutego 2012

03. Komplikacje

Witajcie. 
              nie  wiem co jest grane, ale czy tylko ja mam problemy w wystawianiu komentarzy ??? Gdzie nie kliknę aby wstawić to nie reaguje, albo nie przesyła. Tyle fajnych Candy ruszyło a ja nie mogę się nigdzie zapisać. Albo ja coś źle robię albo coś znowu zmienili w ustawieniach ogólnych. Wiem wiem, jestem laikiem komputerowym, blog to dla mnie coś nowego. Ale komenty to ja umiem wystawiać tylko one nie chcą się pojawiać. Czysty paradoks. No cóż to jest jak walka z wiatrakami. Nic innego mi nie pozostaje jak do-sprzątać chałupę i brać się w końcu za niedokończone dzieła. Otóż i  ono.... Pamiętajcie że to są dziergadełka szkoleniowe, kolory sama dobierałam nie według schematu. To co miałam to użyłam. Ale jak na początek wystarczy....... (mówię na to wymiętolone straszydełko) 
Do kolekcji jest i drugi Aniołek :


W ogóle nie wiedziałam że to posiada swoją profesjonalną nazwę... UFO UnFinished Objects. Hihihihi Dziękuję droga Katarzyno za instruktażowe objaśnienia. Kurcze,  jak fajnie można czegoś nowego się dowiedzieć..
 No cóż, to na razie tyle, idę walczyć z tymi moimi Wiatrakami.

6 komentarzy:

 1. Zawsze służę pomocą :) A z tymi komentarzami to w ogóle coś jest nie tak - ja swoje mogę dodawać bez problemu, tyle ,że.. po jakimś czasie one znikają ..

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana witaj w gronie blogujących i moich obserwatorek! Piękności tworzysz, naprawdę. Najważniejsze w tym całym dzierganiu jest to, że każda nasza praca kojarzy nam się z jakąś historią, czy z kimś kto jest szczególny, lub tego kogoś już nie ma... Dlatego dziergaj i pisz. Błędami, przecinkami, czy innymi (...) się nie przejmuj. Wszak to jest Twój kawałek podłogi ;)
  Będę zaglądać bo już widzę, że warto :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj,miło mi odwiedzić kogoś nowego.Fajne hafty,a zawieszki dla chłopców rewelacyjne!
  Z komentarzami mam problem co jakiś czas,u niektórych osób mogę je zostawiać u innych nie.I tak co jakiś czas się dzieje.Życzę powodzenia w blogowaniu!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam Cię wśród swoich Obserwatorów :) Czasami jest tak, że wiele razy trzeba odświeżyć stronę, by wreszcie pojawiło się okienko do wpisania komentarza. Nie zniechęcaj się ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło mi Cię powitać.
  Będę do Ciebie zaglądała regularnie.
  Powodzenia w blogowaniu, haftowaniu i w ogóle we wszystkim:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam wśród moich obserwatorów, miło mi gościć Ciebie!A kłopoty z dodaniem komentarzy mam na kilku blogach i tez nie wiem, co się dzieje!Pięknie hafcikujesz!Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Nigdy się nie poddawaj!! Choćby brakowało Ci już sił. Nigdy! Bo pamiętaj... gdzieś tam daleko czeka na Ciebie szczęście o które warto było powalczyć....

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...